Bir Sayfa Seçin


Nisan kampanyası sona erdi. Güncel fiyatlarla aşağıdaki kutucuklardan hemen üye olabilirsin.

Neler Var?

Sınavı-Yerim ÖZEL’de başarılı ders çalışma sistemini oluşturmak için her biri titizlikle hazırlanmış rehberleri bulacaksın. Rehberlerin tamamını biz hazırlıyoruz. Rehberleri hazırlamak çok vakit aldığı için henüz her konuda rehber bulamayabilirsin. Ancak yeni rehberleri hazırlamak için gece gündüz çalışıyoruz 🙂 Aşağıdan yazdığımız bazı yazılara gözatabileceksin.

 

Neler Yok?

Hiçbir şekilde “sadece 4 saat uyuyarak sınav başarısı yakala”, “her sınavda 159 net yap!” , “günde 1 saat çalışarak istediğin üniversiteyi kazan” gibi kandırmacalar bulamazsın. Bizim bunlarla işimiz olmaz. Beklentilerin bu yönde olursa ikimiz de mutlu olamayız. Her neyse, bunları bırakalım da senin başarını nasıl arttırabiliriz onu konuşalım. Hadi!

 

Sınavı-Yerim ÖZEL’i satın almadan önce biraz kararsızdım fakat gerçekten burada öğrendiğim her şey çok işime yarıyor. Keşke daha önce alsaymışım diyorum.

Aykut

YGS/LYS Öğrencisi

Burada öğrendiklerimi başka hiçbir yerden öğrenme fırsatım yokmuş. Bizim kendi başımıza öğrenmemizin belki de yıllar alacağı şeyleri biraraya getirip rehber halinde bize sunuyorsun. Üstüne motivasyon üzerine yazdıklarının da etkisi paha biçilmez. Aranıza katılmak sınav için verdiğim en doğru kararlardan biri oldu. İyi ki varsınız 🙂

İpek

YGS/LYS Öğrencisi

Soruların mı var? Aşağıdaki soru&cevapları incele ya da mesaj gönder.

Kampanya süresi ne kadar?

Kampanya yalnızca sana özel, bugün için geçerlidir. Fırsatı hemen değerlendir, aramıza katıl 🙂

Aklına Takılabilecek Sorular

Sınava bu sene giriyorum. Sınavı-Yerim ÖZEL'in bana nasıl katkısı olabilir?

2017’de YGS’ye girdiysen ve şimdi LYS’ye gireceksen konuları hızlıca bitirmen, netlerini çabucak yükseltmen anlamına geliyor. Sınavı-Yerim ÖZEL‘de sınava çalışırken ve şimdi uyguladığım uyguladığım çalışma metotlarını bulacaksın. “Ne yapacağım şimdi ben?” diye kaygılanmana gerek yok, senin için başarının sırlarını ben araştırıyorum, seninle de işin pratik kısmını paylaşıyorum. Üye olman yeterli. Sonra kafan rahat 🙂

Sınava önümüzdeki senelerde gireceğim. Sınavı-Yerim ÖZEL'in bana katkısı nasıl olur?

Sınava girecek öğrencilerin çoğu, sınav yaklaşana kadar düzgün bir çalışma sistem oturtamıyor. Kendi kendilerine bir sistem oturtmak ise aylarca çaba gerektirir. Sınavı-Yerim ÖZEL’de konuları nasıl/ne zaman ve ne kadar hızlı bitireceğin, uyku düzeni, beslenme düzeni, nasıl ders çalışma programı hazırlayacağın, dikkat ve kaygını nasıl kontrol edeceğin, kendini nasıl motive edeceğin gibi sayısız konu vardır. Bunların her biri ayrı bir çalışma gerektirir. Tekerleği yeniden icat etmene gerek kalmayacak. Sınavı-Yerim ÖZEL senin için var 🙂

LYS'den sonra da paylaşım olacak mı?

Elbette! Sınavı-Yerim ÖZEL yazıları sadece LYS ile sınırlı değil. LYS’den sonra tercih döneminde de yazılar bulacaksın. Hatta sonraki aylarda üniversiteye yönelik yazılar da bulacaksın. Bu sene sınava gireceksen 6 aylık paketi alman en iyi seçim olur.

Hangi paketi almalıyım?

Sınavı-Yerim ÖZEL üyeliği için üç paket seçeneği var. 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık. Tüm paketler Sınavı-Yerim ÖZEL blog yazılarına belirli süre boyunca erişim hakkını sunuyor. 6 aylık paket bonus olarak Sınav Kazandıran Akıl e-kitabı’na, 15 gün içinde %100 para iade garantisine ve taksitli ödeme imkanına sahip.

Sınav Kazandıran Akıl E-kitabı nedir?

Sınav Kazandıran Akıl, 13 sayfadan oluşan, YGS/LYS sistemine yönelik genel stratejiler içeren, ayrıca kendi ders programını hazırlamanın 6 aşamasını da anlattığım bir e-kitap. Sadece 6 aylık üyelik paketi aldığında kitabın tam versiyonuna doğrudan ulaşabileceksin.

Fiyatlar biraz fazla değil mi?

Sınavı-Yerim ÖZEL’e üye olarak geleceğin için iyi bir yatırım yapıyorsun. Öğreneceklerin seni hiç istemediğin bir üniversitede ve bölümde yıllarca okumaktan kurtarıp hayallerini kurduğun üniversitede ve bölümde okumanı sağlayabilir. Dahası, dışarıda yiyeceğin bir hamburger fiyatına üye olabilirsin. Üstelik hamburger kilo yapar, Sınavı-Yerim ÖZEL seni başarıya götürür 🙂

Memnun kalmazsam iade edebilir miyim?

Sınavı-Yerim ÖZEL için 3 aylık veya 6 aylık paket aldığında memnun kalmazsan 15 gün içinde iade edebilir, %100 para iadesi alabilirsin 🙂

Nasıl satın alabilirim? Ödeme yöntemleri neler?

Yukarıda dilediğin paketi seçtikten sonra “Satın al” yazısına tıkla. OdaklıPazar sayfasına yönlendirileceksin. Odaklıpazar’dan aşağıdaki yöntemlerle ödemeni kolayca tamamlayabilirsin:

  • Kredi Kartı/Banka Kartı
  • BKM Express
  • EFT/Havale
  • PTT Bank

Tüm bu işlemleri 10 dakika içinde tamamlayıp blog yazılarını okumaya başlayabilirsin 🙂

Üyelik paketini aldım. Yazılara nasıl ulaşabilirim?

Herhangi bir paket için ödeme yaptığında mail adresine gelen giriş bilgilerini kullanarak “Üye Alanı” sayfasına giriş yapabilecek ve Sınavı-Yerim ÖZEL yazılarını okumaya başlayabileceksin.

Sınav Kazandıran Akıl E-kitabını da ödeme yaptığında sana ulaştıracağım.

Aklında sorular mı kaldı?

Sınavı-Yerim ÖZEL hakkında fikirlerini yaz, sorularını sor.