Bir Sayfa Seçin

Sınavı-Yerim ÖZEL'i Satın Al

Üyelik paketlerini incele, satın al ve Sınavı-Yerim ÖZEL yazılarını okumaya başla!

N

Birebir denenmiş sınav stratejileri

Sınavı-Yerim ÖZEL’in kalitesini korumak için üye kontenjanı bulunuyor. Üye limitine ulaştığımızda kayıtlar geçici veya kalıcı olarak kapanacak.
j

YGS/LYS'ye 360 Derece Hazırlık

Sadece ders çalışmanla ilgili değil, uyku düzeninden beslenmeye, dikkatini nasıl toplayacağına dair rehberler de bulacaksın. Kafan rahat!

Öğrenci Dostu Fiyat

Sınavı-Yerim ÖZEL’e uygun fiyatlarla kaydolabilirsin. İstersen ödemeni taksitle yapabilirsin.

Sınırlı Kontenjan

Sınavda başarılı olan birçok öğrenci tarafından uygulanan stratejileri öğrenebileceksin.

LYS yaklaşıyor...

Gün(ler)

:

Saat(ler)

:

Dakika(lar)

:

Second(s)

Üyelik Paketleri

 

6 Aylık

En İyi Fiyat!
TL19/ay
  • Sınavı-Yerim ÖZEL bloguna erişim
  • Sınav Kazandıran Akıl E-kitabı
  • 15 Gün içinde %100 para iade garantisi*
  • Taksitle ödeme imkanı

Ne dediler?

 

Şimdiye dek gördüğüm en iyi sınav blogu. Çok tecrübelisin ve bunları senden birebir öğrenebildiğimiz için çok şanslıyız. Funda

YGS/LYS Öğrencisi

Yazdıkların altın değerinde benim için. Ellerin dert görmesin,bizimle ilgilenmen beni çok mutlu etti. İnşallah seneye burada doktor adayı olarak tekrar yazarım 🙂 Mert

YGS/LYS Öğrencisi

Blogunuzu daha önce de duymuştum. Yazdığınız yazıları kızıma da önerdim. Çok yardımı dokunduğunu söyledi. Sizin gibi İTÜ’yü kazanmış birinin sınava nasıl hazırlandığını öğrenebilmek onun için çok iyi oluyor. Sizi şimdiden örnek almaya başladı bile. Ayşe

Öğrenci Velisi

Sık Sorulan Sorular

Nasıl satın alabilirim? Ödeme yöntemleri neler?

Yukarıda dilediğin paketi seçtikten sonra Satın al yazısına tıkla. Açılan sayfadaki ilgili yönergeleri izleyerek ödemeni tamamla.

Kredi kartı, banka kartı ve havaleyle ödeyebilir, ayrıca taksitli ödeme de yapabilirsin.

Fiyatlar biraz fazla değil mi?
Sınavı-Yerim ÖZEL’in fiyatı gözüne fazla gelmiş olabilir, ama öğreneceklerin seni hiç istemediğin bir üniversitede ve bölümde yıllarca okumaktan kurtarıp hayallerini kurduğun üniversitede ve bölümde okumanı sağlayabilir. Bunu İTÜ’ye girerken uyguladığım ve sonradan daha da geliştirdiğim sınav stratejileri sayesinde başarabilirsin.
Hangi paketi almalıyım?

Sınavı-Yerim ÖZEL için iki paket bulunuyor. 3 aylık ve 6 aylık. İki paket de Sınavı-Yerim ÖZEL yazılarına erişim hakkını sunuyor. Ayrıca iki paket de bonus olarak Sınav Kazandıran Akıl e-kitabı’na, 15 gün içinde %100 para iade garantisine ve taksitli ödeme imkanına sahip.

Sınav Kazandıran Akıl E-kitabı nedir?
Sınav Kazandıran Akıl, 13 sayfadan oluşan, YGS/LYS sistemine yönelik genel stratejiler içeren, ayrıca kendi ders programını hazırlamanın 6 aşamasını da anlattığım bir e-kitap. Kitabın ücretsiz versiyonuna buraya tıklayarak ulaşabilirsin. 3 aylık veya 6 aylık üyelik paketi aldığında kitabın tam versiyonuna doğrudan ulaşabileceksin.
Üyelik paketini aldım. Yazılara nasıl ulaşabilirim?

Herhangi bir paket için ödeme yaptığında mail adresine gelen giriş bilgilerini kullanarak “Üye Alanı” sayfasına giriş yapabilecek ve Sınavı-Yerim ÖZEL yazılarını okumaya başlayabileceksin.

Sınav Kazandıran Akıl E-kitabını da ödeme yaptığında sana ulaştıracağım.

*Memnun kalmazsam iade edebilir miyim?

Sınavı-Yerim ÖZEL, dijital içerik olduğu için normal şartlarda iade imkanı bulunmuyor. 3 aylık veya 6 aylık paket aldığında memnun kalmazsan 15 gün içinde iade edebilir, %100 para iadesi alabilirsin. Bu fırsat sadece 2017 Şubat ayında kayıt olanlar için geçerlidir.

Aklında sorular mı kaldı?

Sorularının cevabını yukarıda bulamadıysan aşağıdaki butona tıkla.
X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize Katılın