Bir Sayfa Seçin
× "Koronavirüs Kaygısına Farklı Bir Bakış" Yayında, Okumak için Tıkla →

ygs sonrası motivasyon

Uzun süredir aklında olan “YGS sınavı”na bugün girdin. Kafan çok karışık değil mi? Sınav istediğin gibi geçmedi mi? Fena değil gibiydi ama emin olamıyor musun? Bundan sonra ne yapacaksın? YGS Sonrası motivasyon yazısında ihtiyacın olan desteği bulacaksın.

Bu yazı, YGS Sonrası Düşünceler yazısının bir önizlemesidir.

Şuan yaşadığın tüm hislerin normal olduğunu bil. YGS sonrası motivasyon konusunda, hatta YGS konusunda şuan ne yapacağını bilemiyor olman, kafanda binbir tilkinin dolaşması çok normal. Kendine 1-2 gün süre ver, yapmak isteyip de fırsat bulamadığın şeyleri yap. Hiç yoktan müzik dinle, film izle. Ya da hiçbir şey yapma internette amaçsızca dolaş. Kedi videoları falan izle ? Bu rahatlama süresi düşüncelerinin rayına oturmasına ve şarjının dolmasına yarayacak.

Biraz kafanı dağıttıktan sonra tekrar buraya gel ve YGS sonrası motivasyon yazısını tekrar oku.

Şimdi.. Hedefin istediğin üniversitede istediğin bölümde okumak. Harika. Peki bunu başarmak için olmazsa olmaz tek bir şey söyleyecek olsam ne derdim sence? YGS mi? Bilemedin. LYS? dersen bozuşuruz bile. Hepsinden önemli olan şey, hayallerini gerçekleştirme isteğin. Eğer kendine bir gelecek…

Yazının devamını ve Sınavı-Yerim ÖZEL’deki tüm çalışma tekniklerini, ipuçlarını ve rehberleri okumak için sen de aramıza katıl.